Luce Suites Taksim

Rezervasyon

Odalar

Tek Kişilik Oda

Tek kişilik odalarımızda 1 büyük yatak seçeneği vardır. Yeterli büyüklüktedir ve özel banyosu vardır. Yalnız gezginler için idealdir ve odalarımızın içerisinde konforlu bir konaklama için herşey bulunmaktadır. Sessiz ve şehir manzaralı odalarımızdır.

Daha Fazla

Standart İki Kişilik Oda veya İki Ayrı Yataklı

Standart kategorideki 2 kişilik odalarımız binamızın her katında bulunmakta olup şehir manzaralıdır. Bu odalarımız 25 metrekaredir. Standart odalarımızda 1 büyük yatak ve 1 tek kişilik vardır ayrıca ek yatak ya da bebek yatağı ilave edilerek 3 kişilik kullanabilir.

Daha Fazla

Standart Üç Kişilik Oda

Standart 3 kişilik odalarımız binamızın her katında bulunmakta olup yeterli büyüklükte ve şehir manzaralıdır. Bu odalarımızda 1 büyük yatak ve 1 ayrı yatak seçenekleri vardır ve bebek yatağı ya da ilave yatak konularak 4 kişi kalınabilir.

Daha Fazla

Aile Odası

Aile odalarımız binamızın her katında ön cephededir. Bu odalarımızda 1 büyük ve 2 tek kişilik yatak vardır. Şehir manzaralı konforlu ve sessiz odalarımızdır. Bu odalarımız balkonlu odalardan olup konforlu ve yeterli büyüklüktedir. İlave yatak ile 5 kişi kalabilir.

Daha Fazla

Dört Kişilik Balkonlu Oda

4 kişilik odalarımız binamızın her katında ön cephededir. Bu odalarımızda 1 büyük ve 2 tek kişilik yatak vardır. Şehir manzaralı konforlu ve sessiz odalarımızdır. Bu odalarımız balkonlu odalardan olup konforlu ve yeterli büyüklüktedir. İlave yatak ile 5 kişi kalabilir.

Daha Fazla

1 + 1 Aile Odası

6 kişilik odalarımızdır ve otelimizde sadece 1 adet vardır. Bu odamızda ikinci yatak odası ve içersinde oturma grubu vardır. Konforlu ve sessiz odalarımızdır. Bu odamızda ilave yatak ile 7 kişi kalabilir. Aynı kattaki 2 kişilik odamız ile bağlanınca 9 kişlik bağlantılı oda olmaktadır.

Daha Fazla

Bağlantılı Aile Odası

9 kişilik odalarımızdır. İki yatak odası ve içersinde oturma grubu olan 1+1 odamıza aynı katta bulunan 2 kişilik odamız bağlanmaktadır. Kalabalık grup ve aileler için ideal ve ekonomiktir. 2 özel banyo toplam 3 yatak odası ve 1 oturma salonundan oluşur.

Daha Fazla